www.gsm.kx.pl
 

Archiwum » Wręczyliśmy nagrody i podziękowania!

wielkość czcionki: A|A|A
 


Oto jak przedstawiają się wyniki konkursów: 

Jury w związku ze złożonymi pracami, uwzględniając techniki wykonania podjęło jednogłośnie decyzję o zmianie kategorii konkursowych. Nagrody i wyróżnienia przyznano zatem w następujących kategoriach:

 
Kategoria I:
-    prace plastyczne dzieci do lat 7
Kategoria II:
-    prace plastyczne dzieci w wieku od 8 do 13 roku życia,
-    makiety wykonane przez dzieci pow. 8 roku życia.
 
 
Nagrodzeni:
Kategoria I – prace plastyczne dzieci do lat 7:
 
I miejsce                         Żaneta Namielska
II miejsce                        Durkowska Daria
III miejsce                       Koszowska Aleksandra
Wyróżnienie                    Dolata Natalia
 

Kategoria II – prace plastyczne dzieci w wieku od 8 do 13 roku życia:

I miejsce                          Harazim Klaudia
II miejsce                        Tkocz Aleksander
III miejsce                       Rapacz Maciej
Wyróżnienie                    Wowra Karolina
 

Kategoria II – makiety wykonane przez dzieci pow. 8 roku życia:

I miejsce                         Chiliński Mateusz
II miejsce                        Burzyńska Weronika
III miejsce                       Skiba Krystian
Wyróżnienie                   praca zbiorowa:
                                                Zmroczek Marta
                                                Mizga Krzysztof
 
Ocena ogródków dokonana była na miejscu, wg. zgłoszeń jakie wpłynęły do Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej. Wizja lokalna prowadzona była we wtorek 2.06.2009 r. w godzinach od 10:00 do 12:00.
  
1. Decyzja Jury:
 
I miejsce                         Cięciel Elżbieta i Jerzy         /Os. 1000lecia 13
II miejsce                        Brylewski Henryk                  / ul. Opolska 10
III miejsce                       Galus Cecylia                       / ul. Katowicka 14
                                          Broniewska Halina             / ul. Katowicka 14
 
Zachęcamy do odwiedzenia niebawem galerii zdjęć ogródków oraz galerii prac plastycznych i makiet „Osiedli przyszłości”.
 
Ci z Państwa, którzy nie byli obecni podczas wręczania nagród prosimy o kontakt pod numerem tel. 032-47-14-070 wew. 65 (codziennie od 8:00 do 13:00), podobnież prosimy rodziców dzieci, które nie odebrały nagród o kontakt.
 
 Tutaj prezentujemy wyróżnione prace plastyczne dzieci
 

Zobacz Galerię zdjęć z wręczenia podziękowań i nagdór!