www.gsm.kx.pl
 

Archiwum » Konkursy dla mieszkańców GSM!

wielkość czcionki: A|A|A
 

Konkurs plastyczny do dzieci skierowany jest do najmłodszych mieszkańców spółdzielni, według regulaminu powołane są dwie kategorie wiekowe: dzieci do lat 7 oraz druga kategoria, tj. dzieci w wieku od 8 do 13 roku życia. Prace plastyczne wykonane dowolnie wybraną techniką należy składać do 25 maja br. w siedzibie spółdzielni przy ul. Granicznej 1, bądź w poszczególnych administracjach. Ważne, aby prace były odpowiednio podpisane, wraz z podaniem numeru kontaktowego do rodzica bądź opiekuna. Szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie Państwo w regulaminie.

Pobierz regulamin konkursu 

Drugi konkurs na najpiękniejszy ogórdek przyblokowy jest adresowany do wszystkich mieszkańców Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej, którzy dbają o najbliższe otoczenie poświęcając tym samym swój wolny czas. Aby wziąć udział w tym konkursie należy wypełnić specjalne oświadczenie, które dostępne jest poniżej, bądź też w poszczególnych Administracjach oraz w siedzibie spółdzielni przy ulicy Granicznej 1. Na zgłoszenia czekamy do 25 maja.

Pobierz regulamin konkursu

Nagrodzimy najlepsze prace plastyczne oraz najpiękniejsze ogódki działkowe. Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt mailowy: twojaspoldzielnia@gsmjastrzebie.pl