www.gsm.kx.pl
 

Aktualności » Ogródki warte pokazania

wielkość czcionki: A|A|A
 


W poniedziałek 04.06.2018r. o godzinie 10.00 nastąpił finał.
Drugi raz już Zarząd ogłosił Konkurs na najładniejszy ogródek przydomowy. Terminem ostatecznym zgłaszania kandydatów był dzień 11.05.2018 r. Po tym czasie członkowie Komisji pojechali i zrobili dokumentację fotograficzną kandydatów do zwycięstwa. Zgłoszonych zostało 19 ogródków, rzeczywiście jeden ładniejszy od drugiego. Kiedy patrzyliśmy szczegółowo doszliśmy do wniosku, że bardzo dużo, bardzo ładnych terenów nie zostało zgłoszonych. Pamiętajmy o tym i w następnej edycji wskażmy te piękne i zadbane tereny do konkursu. Mogą one przewrócić zdecydowanie klasyfikacje, która od dwóch lat wygląda podobnie.
 
 
Zakończenie miało swój uroczysty charakter i wzięli w nim udział Przewodniczący Rady Bolesław Lepczyński wraz z Panami Staszkowem i Próchnickim. Oni zawsze mają czas dla członków naszej spółdzielni. Był Zarząd GSM. Były nagrody i to chyba bardzo cenne i przydatne.
 
I miejsce zajął ogródek prowadzony przez Panów Franciszka Grabca i Zdzisława Modrzewskiego zlokalizowany przy ulicy Krakowskiej 30 i 32. Otrzymali nagrodę w postaci kosiarki elektrycznej.
 
II miejsce zajął ogródek prowadzony przez Pana Zdzisława Włodarczyka zlokalizowany przy ulicy Poznańskiej 9. Nagrodą za ten sukces była elektryczna podkaszarka.
 
III miejsce zajął ogromny ogród autorstwa Panów Roberta Tłoczkowskiego, Michała Sosadzina, Wojciecha Kowalczuka, Piotra Skowrońskiego zlokalizowany przy ulicy Wrocławskiej 37. W nagrodę otrzymali drobny sprzęt ogrodniczy.
 
Laureatom dziękujemy i gratulujemy. Gratulujemy również wszystkim pozostałym uczestnikom Konkursu i zachęcamy innych do wzięcia udziału w przyszłorocznej edycji.