www.gsm.kx.pl
 

Archiwum » Znów kłamstwa na temat GSM

wielkość czcionki: A|A|A
 


W związku artykułem jaki pojawił się na jednym z jastrzębskich portali, w którym to autor kłamie, iż minister właściwy zlecił przeprowadzenie lustracji w GSM w załączeniu zamieszczamy oryginalne pismo z ministerstwa.

W piśmie tym minister wnosi, a nie nakazuje, poddać pod badanie lustracyjne sprawy podnoszone przez donosicieli Andrzeja Matusiaka, Andrzeja Kinasiewicza i Annę G. Prosi, a nie nakazuje, o przesłanie do wiadomości wyniki lustracji. Chodzi tu jednak o lustrację, którą i tak w tym roku ma przeprowadzić lustrator na zlecenie Zarządu a nie Ministra!

Nadmieniamy, iż Zarząd na dzień dzisiejszy wybrał już podmiot, który ma przeprowadzić badanie lustracyjne. Jeśli chodzi o donos jaki na GSM złożyli wspomnieni Andrzej Matusiak, Andrzej Kinasiewicz i Anna G., to Zarząd rozważa wystąpienie na drogę postępowania sądowego przeciw donosicielom. Ma to związek z tym, iż w donosie tym zawarta jest niezliczona liczba kłamstw i pomówień w stosunku do organów spółdzielni jaki i osób fizycznych z którymi donosiciele są w jawnym konflikcie.

Zarząd GSM