www.gsm.kx.pl
 

Administracje - czym żyjemy, co robimy

wielkość czcionki: A|A|A
 

 

 

[26.11.2012] Place zabaw, pożyczka „Jessica”, stan na dzień dzisiejszy.  

[26.11.2012] Śmieci… Szykuje się REWOLUCJA  

[14.09.2011] Co z tą "REWOLUCJĄ"?

[15.07.2011] ADM - czym żyjemy, co robimy

[29.03.2011] Przede wszystkim bezpieczeństwo

[23.03.2011] Co się u nas dzieje? Najtrudniejszy jest początek.

 

 

  


 

 A jednak MOŻNA????

Może to nie ten czas, nie ten moment na mrożące krew w żyłach sceny, nie ten smak świątecznego karpia, może nawet nietakt, ale... Bywając na zasobach naszej Spółdzielni widzę wiele obrazów i tymi spostrzeżeniami chciałbym się z Państwem podzielić. 

Narzekamy na sprzątaczki, administratorki, Zarząd (o mojej osobie wolę nie wspominać). Wszedłem więc z aparatem do klatki w budynku Katowicka 7-19. I cóż zobaczyłem?

 


Pokazać jeszcze? Proszę bardzo....

Może kolejne? 

Myślę że wystarczy! Może dla poprawienia apetytu i smaku zajrzałem na Katowicką 19-21.

 

Jakieś dziwne, niesamowite. Może w innym miejscu gorzej? Zobaczmy.

„NIESTETY” nie jest gorzej. Celowo niestety w cudzysłowie i wielką literą. Tak tam jest po prostu. KRASNOLUDKI? Nie to jacyś dziwni mieszkańcy dbają jak o swoje, starają się, aż wstyd malować po ścianach, wstyd je niszczyć. Wielki dla Was szacunek drodzy Państwo.

Skojarzyłem te obrazki również w inny sposób. Na portalu JASNET wielce nam nieprzychylnym zostały opublikowane zdjęcia z poniedziałku rana, zanim dotarły samochody firmy ECO, zanim nasze służby zaprowadziły porządek. I co pokazały? Zobaczcie sami.

Z bliska wręcz „armagedon”.

A to na potwierdzenie, że się nie mylę.

KRASNOLUDKI? Z grzeczności nie będę wskazywał kto, wszyscy wiemy. Wielokrotnie w sobotę i niedzielę obserwuję specyficzne „zawody sportowe" wręcz „Igrzyska” Nowa konkurencja ma roboczą nazwę „kto z dalszej odległości trafi torbą ze śmieciami do kosza". Tak właśnie trafiają, przecież sprzątaczki mają posprzątać. Tylko jest jeden problem. W soboty i niedziele te „paskudne nieroby” nie pracują więc wszystko musi poczekać do poniedziałku. Chyba z przekory zrobiłem inne zdjęcia. Wtorek, nie mam wywozów ECO „paskudne nieroby” są w pracy i... Zobaczmy.

 Jeszcze?

Zdecydowanie mi wystarczy.
Dlatego dziękuję w imieniu swoim i zapewne mieszkańców bloku Katowicka 19-21. Oni wiedzą, jak doceniać swoją pracę więc doceniają i pracę innych nazywając je Panie Sprzątaczki, a nie „paskudne nieroby” .
 

Dariusz Janicki